Головна НовиниУ дитсадку побили дитину. Поліція розпочала слідство
До Голосіївського управління поліції звернулися батьки дівчинки із заявою про те, що вихователька завдала тілесних ушкоджень їхній доньці.

У дитсадку побили дитину. Поліція розпочала слідство

Фото: KURS

Автор kashtan NEWS

В одному із київських дитсадків сталася подія, яка схвилювала батьків малечі

До Голосіївського управління поліції звернулися батьки дівчинки із заявою про те, що вихователька завдала тілесних ушкоджень їхній доньці. Вони повідомили, що на шиї дитини виявили подряпини та синці.

Поліцейські задокументували звернення та надали батькам дитини направлення на судово-медичну експертизу. Для зʼясування всіх обставин події та роботи з родиною були також залучені співробітники ювенальної поліції.

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження. Після отримання результатів експертизи можлива перекваліфікація правопорушення. Триває слідство, інформує Відділ комунікації поліції Києва.

Читайте також:  9 жовтня, близько 10-ї години, до поліції Києва надійшла жахлива інформація – на вулиці Оноре де Бальзака виявили мертвими двох дівчат. Правоохоронці встановили особи потерпілих, це – місцеві мешканки, 2006 та 2005 років народження. За попередніми даними, дівчатка загинули після падіння з висоти недобудови.

Вам також може сподобатися