Подивитися на дивовижні сорти цих величних квітів можна буде вже з п’ятниці
У п’ятницю, 9 серпня, в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка розпочнеться триденна виставка «Гладіолус-2024».

Про це повідомляє пресслужба ботсаду.
Відкриття виставки відбудеться о 14:00, у лабораторному корпусі №6. Захід триватиме до 11 серпня, на вихідні виставка працюватиме з 10:00 до 18:00.
Вхід безкоштовний (за наявності вхідного квитка до ботсаду).
Читайте також: У столиці покажуть «космічну містерію життя» художника Марчука
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.