Сьогодні, близько 10.30, противник завдав удар по українській столиці двома балістичними ракетами з тимчасово окупованого Криму

Ворожі цілі знищено, тип встановлюється, інформує командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.
За даними міської влади, у Печерському районі внаслідок падіння уламків ракети є руйнування в нежитловій триповерховій будівлі. Екстрені служби працюють на місці. Четверо потерпілих. Двом жінкам медики надали допомогу на місці. Двох, у тому числі 16-річну дівчину – шпиталізували.


«Kаштан NEWS» сьогодні розповідав, що уламки ракет також упали у Солом’янському та Дніпровському районах.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.