Внаслідок зіткнення автівок загинули люди
У Святошинському районі столиці вчора ввечорі через перевищення швидкості відбулося зіткнення чотирьох легковиків, внаслідок чого загинуло двоє людей, ще двоє отримали тілесні ушкодження.

Про це повідомляє ГУНП України у м. Києві.
Як розповіли правоохоронці, попередньо встановлено, що водій автомобіля «MITSUBISHI LANCER» не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілями «KIA SORENTO», «SKODA FABIA» та «RENAULT SANDERO».

Внаслідок ДТП керманич і пасажир автомобіля «MITSUBISHI LANCER» загинули, водій і пасажир автомобіля «KIA SORENTO» отримали тілесні ушкодження.
Наразі за фактом ДТП відкрито кримінальне провадження, в рамках якого правоохоронці з’ясують усі обставини цієї трагедії.
Як повідомлялося, в Святошинському районі Києва під колесами автомобіля загинув чоловік, який перетинав проїзну частину у встановленому для цього місці.