Поліція затримала небезпечного кермувальника
Київські патрульні затримали та притягнули до адміністративної відповідальності п’яного водія, який ще й перевозив малолітню дитину на передньому сидінні автомобіля.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
«Подія сталася напередодні у Дніпровському районі. Поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ, що рухався з вимкненим ближнім світлом фар у темну пору доби», — йдеться у повідомленні.
Як розповіли поліцейські, за кермом «Жигулів» перебував 46-річний чоловік, а на пасажирському сидінні — його 7-річний син, якого батько перевозив без дитячої утримуючої системи. Ба більше, керманич мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Як показав прилад «Драгер», в організмі водія було 2,24 проміле алкоголю, що в 11 разів перевищує норму.
Охоронці правопорядку склали на порушника протокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння та порушення правил перевезення дітей, також викликали на місце події інспекторів ювенальної превенції.
Як повідомлялося, правоохоронці зупинили нетверезого водія автомобіля Jeep, який рухався зустрічною смугою в Деснянському районі столиці.