Третина звернень стосувалася домашнього насильства
Протягом серпня на телефон довіри Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 486 звернень.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
437 звернень стосувалося домашнього насильства: це на 6 відсотків більше, ніж надійшло на телефон довіри в липні. У серпні про домашнє насильство повідомили 381 жінка та 56 чоловіків.
Також в останній місяць літа збільшилася кількість людей, які потребували перебування у притулках та кімнатах кризового реагування. За серпень останні прийняли 19 жінок, 15 дітей та чоловіка, притулки – 7 жінок та 5 дітей.
Крім того, у порівнянні з липнем, на 19 відсотків збільшився запит на консультації для жертв домашнього насильства. Таких консультацій у серпні було надано 114.
За словами Марини Хонди, статистика звернень свідчить не лише про збільшення випадків домашнього насильства, а й про це, що люди починають розуміти, що насильство – це не норма і вони не зобов’язані його терпіти.
«Памʼятайте: усе, що вам потрібно, аби нарешті опинитися у безпеці, – один телефонний дзвінок до наших спеціалізованих служб або ж очна консультація», – нагадують у КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
Звернутися за допомогою можна за телефонами:
15-00 (зі стаціонарного);
044-272-15-00 (з мобільного).
Телефон довіри працює цілодобово, допомога є абсолютно конфіденційною та безоплатною.
Нагадаємо, днями у Києві затримали педофіла, який заманив 12-річну дівчинку до гаража.