Головна ЕкологіяУ столичному парку з’явилася незвичайна «нерухомість»

У столичному парку з’явилася незвичайна «нерухомість»

Фото: Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Дніпровського району

Автор kashtan NEWS

Увійти до будиночку зможе далеко не кожен

У київському парку «Перемога» зʼявився перший будинок для комах.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляє комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Дніпровського району.

Як розповіли комунальники, незвичайний будиночок створено, щоб допомагати комахам в умовах міста.

«Тут вони можуть зимувати та гніздуватися, щоб влітку запилювати рослини і захищати їх від шкідників», — переконані ініціатори втілення цієї ідеї.

Нагадаємо, спеціалісти Київського зоопарку провели унікальну процедуру 13-річній екзотичній мавпі – самиці сіаманга Тісі.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися