Служби життєзабезпечення міста провели тренування
У Києві відбулися масштабні тренування міських оперативних служб для відпрацювання дій у разі знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури.
Про це повідомляє КМДА.





Як розповіли в столичній мерії, під час навчань було відпрацьовано алгоритми оперативного реагування відповідальних осіб і підпорядкованих підрозділів у разі відключення електроенергії на об’єктах — під час як короткострокового знеструмлення, так і більш тривалих періодів.

Загалом, зазначили в КМДА, до тренувань залучено близько 500 фахівців комунальних і державних служб та підприємств, серед яких — енергетики, тепло-, водо, газопостачальні підприємства, транспортні служби, рятувальники та правоохоронні органи, представники сфери освіти, медицини та соціального захисту, управителі житлових будівель та інші.
Як повідомлялося, київський пожежник Олександр Баран встановив новий світовий рекорд на змаганнях з бігу в США, який тримався майже десятиліття.