Головна БезпекаУ столиці судитимуть криптошахраїв, які зламували чужі телеграм-акаунти

У столиці судитимуть криптошахраїв, які зламували чужі телеграм-акаунти

Автор kashtan NEWS

Свої фішингові боти зловмисники маскували під чат-боти ДТЕК

Печерська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи, яка зламувала телеграм-акаунти та заволодівала грошима громадян.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, учасники групи розробили спільний план злочинних дій, направлений на заволодіння коштами громадян України. Для реалізації схеми створили низку тематичних телеграм-каналів, що пов’язані з інвестиційними проєктами з торгівлі фінансами та криптовалютою. Серед них «yar invest», «yar investment», «yargoldinv», «яр фринчер», «ян фринчер», «яр», «амир миллионер», «рамзанов амир», «инвестиции амира», «ramzantrade», «investramzanov» та інші», – йдеться у повідомленні.

Щоб привабити аудиторію, зловмисники рекламували свої телеграм-канали за допомогою спам-розсилань. Для цього вони використовували акаунти реальних користувачів, які зламували за допомогою заздалегідь створених ними фішингових-ботів, замаскованих під офіційні чат-боти компанії ДТЕК.

Загалом злочинна група зламала понад 15 тисяч акаунтів та систематично крала кошти.

Аферистами виявилися мешканці Одеської області. Їм пред’явлено обвинувачення.

Читайте також: У Києві детективи заробляли на продажу секретної інформації

Фото: Київська міська прокуратура

Вам також може сподобатися