Головна НовиниУ столиці влітку втопилося  понад  30 людей
ДСНС повідомило про кількість потопельників протягом літа в Києві.

У столиці влітку втопилося  понад  30 людей

ФОТО: Unsplash

Автор Kashtan News

Улітку пляжний сезон у Києві забрав життя 33-ох осіб, які потонули у водоймах та річках

Про це інформує Головне управління ДСНС у Києві.

Фахівці нагадали кілька порад, які допоможуть зменшити ризик трагічних подій на воді: плавати краще разом із друзями, а найкраще — біля рятувальників. Обережно обирайте місце для купання, уникайте течій. Засоби захисту — обов’язково! Плавальний жилет збереже життя.

Читайте також: незважаючи на спеку, яка триматиметься в найближчі дні в столиці, киян закликають утриматися від купання у міських водоймах через зниження мікробіологічних показників якості води. Про це повідомляє Головне управління Держпроспоживслужби України в м. Києві.

Вам також може сподобатися