Київські поліцейські викрили наркодилерів
Під час обшуків в автомобілі, за адресами проживання та в гаражі фігурантів правоохоронці вилучили більше 40 кілограмів солі Альфа-PVP.
Слідчі Солом’янського управління поліції викрили групу осіб, яка збувала наркотики у столиці. Зловмисниками виявились троє чоловіків 1988, 1991 та 2001 років народження.
Правоохоронці провели обшуки в автомобілі, за адресами проживання та в гаражі наркодиллерів. У результаті вилучено більше 40 кілограмів синтетичного наркотику, електронні ваги та пакети для фасування. За висновком експертизи вилучена речовина – це наркотичний засіб солі Альфа-PVP. Загальна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить близько 10 мільйонів гривень.



Фігурантів слідчі затримали. Двоє з них раніше судимі за розбій та зберігання наркотиків. Зловмисникам повідомлено про підозру. Суд обрав фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.
Читайте також: з 14 до 20 серпня столичні патрульні затримали на вулицях Києва 38 осіб, які зберігали, ймовірно, наркотичні речовини.