Столична поліція підбила підсумки
З 14 до 20 серпня столичні патрульні затримали на вулицях Києва 38 осіб, які зберігали, ймовірно, наркотичні речовини.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва.

«Один із таких випадків трапився на проспекті Володимира Івасюка. Увагу інспекторів привернули двоє громадян, які, побачивши автомобіль поліцейських, різко змінили напрямок руху. Охоронці порядку наздогнали їх та зупинили», – йдеться в повідомленні.

Під час перевірки у втікачів знайшли зіп-пакети з білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичної дії.
Ще одного «клієнта» поліцейські зупинили на вулиці Берковецькій.
«Спілкуючись з інспекторами, громадянин зізнався, що має з собою наркотики, зі слів – амфетамін», – зазначили у поліції.

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту (ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України) передбачає, зокрема, відповідальність у вигляді обмеження волі строком до п’яти років.
Нагадаємо, у Києві оголошено підозру керівництву одного з комунальних підприємств, яке «заробило» чверть мільйона гривень на закупівлі пального.