Діти становлять 66,8 відсотка від загальної кількості хворих
За минулий тиждень у Києві зареєстровано 9 973 нові випадки захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19.
Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
Загалом порівняно з попереднім тижнем захворюваність знизилася на відсоток. Кількість виявлених випадків серед дорослих знизилася на 10 відсотків (з 3 676 випадків до 3 308), проте серед дітей цей показник збільшився на 4,2 відсотка (6 665 випадків проти 6 399 за минулий тиждень).
Діти становлять 66,8 відсотка від загальної кількості (показник попереднього тижня – 63,5%). Захворюваність серед школярів зросла на 3,2 відсотка (загалом – 3 931 випадок).
Також фіксується зниження кількості госпіталізацій. Протягом тижня до столичних медзакладів було ушпиталено 190 осіб, зокрема 154 дитини.
На COVID-19 за минулий тиждень захворіли 60 осіб, зокрема 8 дітей до 17 років. 25 пацієнтів, у тому числі 5 дітей, були госпіталізовані. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають 5 дорослих пацієнтів. Від ускладнень коронавірусу померло двоє людей.
Читайте також: В Україні можуть створити ветеранську патронатну службу
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.