Медики запевняють, що вакцинами буде забезпечено всі райони Києва
Київський міський центр контролю та профілактики хвороб завершує доставку вакцин від COVID-19 у медичні заклади столиці.
Як пообіцяли у Центрі, до 16 вересня вакцинами будуть забезпечені всі райони Києва.
Станом 12 вересня вакцини від коронавірусу вже завезені до таких закладів:
- Дарницький район: ЦПМСД №2 та ЦПМСД №3;
- Деснянський район: ЦПМСД №3 та ЦПМСД №4;
- Дніпровський район: ЦПМСД №1, ЦПМСД №2, ЦПМСД №3 та ЦПМСД «Русанівка»;
- Подільський район: ЦПМСД №1 та ЦПМСД №2;
- Святошинський район: ЦПМСД №1, ЦПМСД №2 та ЦПМСД №3;
- Солом’янський район: ЦПМСД №1 та ЦПМСД №2;
- Шевченківський район: ЦПМСД №1, ЦПМСД №2 та ЦПМСД №3;
- Голосіївський район: ЦПМСД №1 та ЦПМСД №2;
- Оболонський район: ЦПМСД №1;
- Печерський район: ЦПМСД.
Також вакцини наразі доступні в Університетській клініці НМУ ім. Богомольця.
«Нагадуємо: вакцинація — це надійний спосіб захистити себе та близьких від COVID-19. Звертайтеся до свого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення», – закликали у Центрі контролю та профілактики хвороб.
Читайте також: Ковід у Києві: захворюваність знову зросла
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.