У мережі з’явилися світлини пошкодженого мосту
У неділю, 6 серпня, було нанесено черговий ракетний удар по Чонгарському мосту.
«Одне попадання, частину ракет збито силами ППО. Є пошкодження дорожнього полотна автомобільного мосту, ремонтні роботи уже розпочато. Жертв немає», – написав у своєму телеграм-каналі гауляйтер тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов.
Водночас колаборант Володимир Сальдо запевняє, що було поранено одного мирного жителя, який їхав мостом у момент прильоту.
«Також перебито розташований поруч з мостом газопровід зі Стрілковського родовища до Генічеська», – повідомив Сальдо.
Також колаборант виклав світлини пошкодженого мосту.


Зараз Чонгарський міст перекрито, окупанти перенаправили дорожній рух через Армянськ та Красноперекопськ.
Нагадаємо, у ніч проти 5 серпня у Керченській протоці було уражено російський танкер-хімовоз Sig.