Головна ВійнаУкраїнські захисники збили два ворожі гвинтокрили
зсу збито два гелікоптери ворога Ка-52

Українські захисники збили два ворожі гвинтокрили

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Сьогодні вранці, 17 серпня, наші воїни знищили два російські ударні гвинтокрили Ка-52

Приблизно о шостій ранку було знищено рашистську хижу «пташку на Бахмутському напрямку. Про це повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук.

Згодом стало відомо, що воїни 47-ї Окремої механізованої бригади «приземлили» Ка-52 у Запорізькій області.

«Орієнтовно о 7:40 вогнева група зенітного ракетно-артилерійського дивізіону виявила ворожий «Алігатор». Один пуск із переносного зенітно-ракетного комплексу – і ціль знищено», – йдеться в повідомленні. На рахунку воїнів бригади –  вже восьмий, назавжди приземлений, Ка-52.

Ка-52 «Алігатор» – гвинтокрил нового покоління, що експлуатується з 2011 року. Має гармату з лазерним наведенням, протитанковий ракетний комплекс та інше озброєння. Вартість – майже 16 мільйонів доларів США.

Читайте також на сайті kashtan NEWS: Секретар РНБОУ Олексій Данілов розповів, що українська армія діє за стандартами НАТО і командири на місці ухвалюють рішення, як діяти в тій чи іншій ситуації. Водночас головним завданням залишається збереження життя наших воїнів. Данілов пояснив, що головні складнощі зі звільненням територій полягають у дуже щільному мінуванні. За його словами, на деяких ділянках фронту ворог встановив по 3-5 мін на квадратному метрі. Тому українським захисникам доводиться займатися розмінуванням, щоб просунутися в глиб лінії фронту.

Вам також може сподобатися