Головна СпортУкраїнський футбольний клуб утратив шанс грати в Лізі чемпіонів
футбол дніпро-1 припинив змагання ліга чемпіонів

Український футбольний клуб утратив шанс грати в Лізі чемпіонів

Форвард "Дніпра-1" Артем Довбик. ФОТО: СК "Дніпро-1"

Автор Kashtan News

Дніпряни програли грекам

Український футбольний клуб «Дніпро-1» завершив виступи у кваліфікації Ліги чемпіонів, програвши в другому раунді кваліфікації грецькому «Панатінаїкосу» за підсумками  двох зустрічей, хоча і зіграли крайню гру внічию 2:2.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Як зазначається, «Дніпро-1» проводив дебютні матчі у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Перша зустріч з «Панатінаїкосом» для української команди була формально «домашньою»: її провели у Словаччині, однак гра закінчилася поразкою з рахунком 1:3.

У матчі-відповіді дніпряни для того, щоб продовжити боротьбу за вихід до наступного раунду кваліфікації, мали відігравати різницю в два м’ячі. Українцям вдалося не програти грекам, однак переможцем протистояння став саме «Панатінаїкос» за загальною кількістю очків у 5:3, за сумою двох матчів.

Нагадаємо, київське «Динамо» розпочало з перемоги відкриття чергового сезону в українській футбольній Прем’єр-лізі, розгромивши закарпатський «Минай» з рахунком 4:1.

Вам також може сподобатися