Нацбанк надрукував “свіжі” гроші
З кінця поточного місяця в готівковий обіг увійде оновлена купюра номіналом 1000 гривень.
Про це повідомляє Національний банк України.
«Національний банк з 20 липня 2023 року випускає в обіг банкноти номіналом 1 000 гривень зразка 2019 року — з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного та відображенням на них року випуску», — йдеться у повідомленні регулятора.
Як зазначили в НБУ, введення в обіш нової купюри робиться у межах планового випуску для забезпечення готівкового обігу банкнотами номіналом 1 000 гривень на заміну зношених та пошкоджених банкнот.
При цьому нові купюри перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами цього номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.
Нагадаємо, що відповідно до законодавства України на банкнотах, що вводяться в обіг в межах планового випуску, розміщується підпис чинного Голови Національного банку.
Як повідомлялося, у Києві останнім часом активізувалися шахраї, які ошукують пенсіонерів.