Головна Без категоріїУ столичній підземці пасажири затримали грабіжника

У столичній підземці пасажири затримали грабіжника

ФОТО: Нацполіція

Автор Дем'янов Євген

Правопорушника передали в руки поліції

На платформі станції метро «Житомирська» чоловік вихопив у жінки сумку та намагався втекти, але був затриманий небайдужими громадянами та переданий поліції для вжиття стосовно нього відповідних процесуальних дій.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП України в м.Києві.

«На платформі станції «Житомирська» чоловік відібрав у пасажирки сумку та намагався втекти. На крик про допомогу відреагували небайдужі громадяни, які зупинили зловмисника та викликали правоохоронців», — йдеться у повідомленні поліції.

Як зазначили правоохоронці, в подльшому з’ясувалося, що грабіжником є киянин, 1989 року народження. Тепер за протиправний вчинок чоловікові загрожує до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, столична поліція з залученням спецпризначенців затримала чоловіка, який погрожував підірвати гранату в банківському відділенні через конфлікт із працівниками цієї фінустанови.

Вам також може сподобатися