Сумчани проведуть зустріч із командами Ізраїлю та Іспанії
Чоловіча збірна Сумського державного університету вийшла до півфіналу на Чемпіонаті Європи з баскетболу серед університетів.
Про це повідомляє Федерація баскетболу України.
«У Дебрецені, Угорщина, підходить до завершення Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 серед команд вищих навчальних закладів», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили у ФБУ, 18 липня українці завершили без поразок груповий етап, а також пройшли два раунди плей-оф, пробившись до півфіналу.
У півфіналі команда з Сум зіграє проти Рупінського коледжу з Ізраїлю, а в іншій півфінальній парі зіграють команди з іспанської Валенсії та литовського університету Вітовта Великого.
Нагадаємо, збірна України здобула перемогу в матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи, впевнено здолавши команду Нідерландів — 67:49.