Головна НовиниУкраїнці  вийшли у півфінал ЧЄ з баскетболу серед вишів
баскетбол чемпіонат європи виші

Українці  вийшли у півфінал ЧЄ з баскетболу серед вишів

ФОТО: Федерація баскетболу України

Автор Kashtan News

Сумчани  проведуть  зустріч із командами Ізраїлю та Іспанії

Чоловіча збірна Сумського державного університету вийшла до півфіналу на Чемпіонаті Європи з баскетболу серед університетів.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

«У Дебрецені, Угорщина, підходить до завершення Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 серед команд вищих навчальних закладів», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили у ФБУ, 18 липня українці завершили без поразок груповий етап, а також пройшли два раунди плей-оф, пробившись до півфіналу.

У півфіналі команда з Сум зіграє проти Рупінського коледжу з Ізраїлю, а в іншій півфінальній парі зіграють команди з іспанської Валенсії та литовського університету Вітовта Великого.

Нагадаємо, збірна України здобула перемогу в матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи, впевнено здолавши команду Нідерландів — 67:49.

Вам також може сподобатися