Викрадене майно повернули власникові
Поліцейські затримали чоловіка, який скоїв крадіжку з військового пікапа.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«Днями, на спецлінію 102 звернувся військовий із повідомленням про те, що вночі, у одному з дворів багатоповерхівок Святошинського району Києва невідома особа обікрала його службовий автомобіль, звідки викрала систему РЕБ, ноутбук, тактичне спорядження, мобільний телефон, документи та інші речі», – розповіли в поліції.
Правоохоронці обстежили місце злочину, опрацювали записи з камер відеонагляду, опитали свідків та встановили, що до крадіжки причетний 40-річний киянин, якого раніше вже притягували до кримінальної відповідальності.
Зловмисника було затримано. Також під час обшуку за місцем його мешкання поліцейські знайшли всі викрадені речі і повернули власникові.
Фігуранту оголошено підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до восьми років.
Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 300 тисяч грн.
Читайте також: Пограбував жінку в парку: в Києві затримали одесита-кримінальника
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.