Безпілотники летіли групами, хвилями і з різних напрямків
Про це повідомив у телеграм-каналі начальник КМВА Сергій Попко.
«Шоста повітряна атака на Київ з початку місяця. Судячи із застосованого озброєння, ворог наче повернувся до тактики зразка травня 2023-го. Тоді рашисти постійно змінювали, комбінували, чергували види і типи засобів повітряного ураження. Такий саме сценарій кияни відчули у першій половині грудня. Ударні БпЛА, крилаті ракети зі стратегічних бомбардувальників, “Іскандери”, “Кинджали”летять на Київ по черзі, зміняючи один одного”, – йдеться у повідомленні.
За словами генерала Попка, сьогодні вночі, 16 грудня, після трьох днів балістичних загроз, ворог знову кинув на столицю баражуючі боєприпаси “шахед”. Воїни протиповітряної оборони усі ворожі цілі знищили. Внаслідок роботи ППО та падіння уламків в місті ніхто не постраждав.
Загалом у ніч на 16 грудня противник атакував Україну «Шахедами» з трьох напрямків – Приморсько-Ахтарськ, Сеща, Курськ, повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.
Усього було застосовано 31 ударний БпЛА «Shahed-136/131», які окупанти спрямували у різні регіони України. До відбиття повітряного нападу залучено винищувачі, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Знищено 30 «шахедів» в межах Дніпропетровської, Київської, Вінницької, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Херсонської, Запорізької, Миколаївської та Хмельницької областей.
Фото з Телеграм-каналу генерала Сергія Наєва.
Читайте також: НА РОСІЇ СБУ ПІДІРВАЛА ЗАЛІЗНИЦЮ, ЯКОЮ ДОСТАВЛЯЮТЬ ЗБРОЮ З КИТАЮ