В затриманні банди брали участь спецпризначенці
У Києві викрито злочинне угруповання з 11 осіб, яке постачало в комендантську годину для vip-клієнтів наркотики та повій.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
Як розповіли правоохоронці, до викриття протиправної діяльності були залучені працівники Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції.
З’ясувалося, що члени ОЗУ діяли на території столиці та області.

Учасники угруповання банди через телеграм-канал розповсюджували рекламу щодо послуг доставки повій та наркотиків у заборонений для пересування вулицями населених пунктів час доби. Для того, щоб безперешкодно їздити в нічний час, фігуранти зробили собі посвідчення волонтерів та журналістів, а також використовували фіктивні перепустки та документи різних держустанов.
Треба зазначити, що в угрупованні була сувора ієрархія в розподілі ролей. Налагодив протиправну діяльність 37-річний мешканець Київщини. До цієї роботи чоловік залучив мешканців Києва і області. Вони виконували функцію кур’єрів, відповідали за доставку наркотичних засобів та трансфер повій. Серед учасників групи був військовослужбовець, працівник держекоінспекції та поліцейський.

Водночас вражає асортимент наркотиків, які постачали зловмисники: кокаїн, амфетамін, MDMA, метамфетамін та марихуана. Ціна за грам кокаїну становила 250 доларів США, а для постійних клієнтів, які замовляли одразу кілька грамів, робили знижку — 200 доларів за грам.
Заборонені речовини, зазвичай, ховали в пакетики з-під чаю, разові електронні пристрої для куріння або маскували під цукерки.
За фізичної підтримки бійців відділу швидкого реагування ДБВ та поліції особливого призначення правоохоронці провели кілька десятків санкціонованих обшуків за місцем мешкання та в автомобілях фігурантів. Під час заходів виявили і вилучили гроші, мобільні телефони, фасовані наркотики, банківські картки, чорнові записи.
Наразі десятьох членів злочинної організації та їхнього лідера затримали. Слідчі поліції вже оголосили їм про підозру за створення, керівництво і участь у злочинній організації та незаконне придбання і збут наркотичних засобів. За це учасникам угруповання загрожує до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, днями в столиці затримали чоловіка, який зберігав удома боєприпаси та наркотики.
Як повідомлялося, раніше столичні поліцейські затримали водія маршрутки, який збував наркотики на зупинці громадського транспорту.