Інцидент стався 25 травня
До сховища одної з шкіл на Оболоні не пустили людей під час повітряної тривоги.
Як повідомляє телеграм-канал «Київ Оперативний», інцидент стався у суботу, 25 травня, у гімназії №258.
На ситуацію відреагували в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості.
«Це виключення і, звичайно, людський фактор, в укриття мають впускати за першої потреби. На жаль, такі ситуації бувають, і дуже добре, що цього разу все обійшлося. З відповідальною за укриття вже провели профілактичну бесіду, висновки зроблено», – написав заступник міністра Тимур Ткаченко.
Також Ткаченко нагадав, що доступ в укриття має бути безперешкодним цілодобово.
Читайте також: Розважився на кримінальне провадження: поліція розшукала любителя феєрверків
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.