Великий бізнес не стоїть осторонь актуальних проблем
Керівництво низки відомих в Україні торговельних мереж висловило готовність узяти участь у реалізації пілотного для столиці проєкту безбар’єрності, який буде пролягати через центр міста: від Головного військового госпіталю до Центрального залізничного вокзалу.

Про це в соціальній мережі повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.
«Підписали меморандуми про співпрацю з великими бізнесами та мережами столиці. Аптеки АНЦ, Нова пошта, Сенс на Хрещатику. Разом це сотні обʼєктів по столиці. Власники готові стати прикладом змін та спільно розширювати безбарʼєрне середовище», — написав Тимур Ткаченко.
За словами очільника КМВА, у рамках реалізації проєкту буде проведено моніторинг та оцінку безбарʼєрності на кожній локації.
Однак, зауважив Тимур Ткаченко, у пріоритеті будуть безбарʼєрні рішення на центральному маршруті – між Головним військовим госпіталем, Майданом Незалежності та Центральним залізничним вокзалом, які реалізуються в межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад та територій України «Рух без бар’єрів».
Нагадаємо, на початку березня цього року в Києві було започатковано ідею першого безбар’єрного маршруту, який проляже від Центрального військового клінічного госпіталю через Майдан Незалежності до Центрального залізничного вокзалу.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.