Суд виніс відповідне рішення
Верховний Суд повернув садибу Терещенків до комунальної власності Києва.
Про це повідомляє пресслужба судового відомства.
«Велика Палата Верховного Суду ухвалила нове рішення у справі щодо садиби Терещенків, яким повернула її територіальній громаді м. Києва», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили у Верховному Cуді, цьому рішенню передували довгі судові процеси, оскільки свого часу будівля незаконно вибула з комунальної власності столиці на користь низки комерційних структур під егідою реконструкції та реставрації.
Як повідомлялося, будинок всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського, який розташований у Києві на вулиці Ярославів Вал, 15-Б і має статус пам’ятки історії національного значення, буде передано на баланс столичної громади.