Контролерам додасться роботи
У Києві запровадили новий підхід до сплати за проїзд у міському наземному транспорті, який розпочне діяти з найближчої середи.
Про це повідомляє Київ цифровий.
«Із 4 жовтня під час оплати проїзду банківською карткою будуть об’єднуватися кожні два платежі», — йдеться у повідомленні.
Як пояснили фахівці, якщо оплачуєте проїзд коштами з пластикової банківської картки Apple Pay або Google Pay, оплата списується за кожні дві поїздки протягом дня. Якщо оплатити проїзд банківською карткою лише раз, тоді оплата спишеться в кінці дня, після 21:00.
Водночас банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Якщо подорожуєте з близькими, то доведеться скористайтися пластиковою транспортною картою або QR-квитками.
Потрібно зазначити, що оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишаються без змін.
Примітно, що зміни в списанні платежів не вплинуть на перевірку оплати проїзду.
Як зазначили розробники нововведення, якщо пасажир оплачуєте проїзд пластиковою банківською карткою, називайте 4 останні цифри номера картки.
Якщо оплачуєте проїзд через Apple або Google Pay, то треба називати контролерам 4 останні цифри віртуального рахунку в Wallet.
У випадку, якщо пасажир сплачуєте проїзд QR-квитком або пластиковою транспортною картою, контролер просканує їх своїм пристроєм.
Нагадаємо, кияни пропонують подовжити роботу столичного пасажирського транспорту на вихідні та вечір п’ятниці.