Головна НовиниВідзавтра в міському транспорті доведеться платити по-новому
Нові правила оплати проїзду в громадському транспорті Києва.

Відзавтра в міському транспорті доведеться платити по-новому

Фото: Київпастранс / Facebook

Автор kashtan NEWS

Контролерам додасться роботи

У Києві запровадили новий підхід до сплати за проїзд у міському наземному транспорті, який розпочне діяти з найближчої середи.

Про це повідомляє Київ цифровий.

«Із 4 жовтня під час оплати проїзду банківською карткою будуть об’єднуватися кожні два платежі», — йдеться у повідомленні.

Як пояснили фахівці, якщо оплачуєте проїзд коштами з пластикової банківської картки  Apple Pay або Google Pay, оплата списується за кожні дві поїздки протягом дня. Якщо оплатити проїзд банківською карткою лише  раз, тоді оплата спишеться в кінці дня, після 21:00.

Водночас банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Якщо подорожуєте з близькими, то доведеться скористайтися пластиковою транспортною картою або QR-квитками.

Потрібно зазначити, що оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишаються без змін.

Примітно, що зміни в списанні платежів не вплинуть на перевірку оплати проїзду.

Як зазначили розробники нововведення, якщо пасажир оплачуєте проїзд пластиковою банківською карткою, називайте 4 останні цифри номера картки.

Якщо оплачуєте проїзд через Apple або Google Pay, то треба називати контролерам 4 останні цифри віртуального рахунку в Wallet.

У випадку, якщо пасажир сплачуєте проїзд QR-квитком або пластиковою транспортною картою, контролер просканує їх своїм  пристроєм.

Нагадаємо, кияни пропонують подовжити роботу столичного пасажирського транспорту на вихідні та вечір п’ятниці.

Вам також може сподобатися