Головна ВійнаВійна за добу: агресор раптово припинив атаки на одному з напрямків
Зведення Генштабу ЗСУ.

Війна за добу: агресор раптово припинив атаки на одному з напрямків

Фото: 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха / Facebook

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 21 березня Збройні Сили України знищили майже 870 окупантів, 8 танків, 37 бронемашин, 35 артилерійських систем та РСЗВ, 2 засоби ППО, 23 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 31 крилату ракету, а також 53 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Протягом минулої доби відбулося 74 бойові зіткнення. Ворог завдав 36 ракетних та 55 авіаційних ударів, здійснив 150 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та майже  150 населених пунктах», — повідомили  в Генштабі.

На Куп’янському напрямку ворог за підтримки авіації здійснив два безуспішні штурми позицій Сил оборони в районі населеного пункту Синьківка Харківської області.

На Лиманському напрямку наші воїни  відбили  11 атак противника в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Терни, Спірне, Веселе, Роздолівка Донецької області.

Водночас на Бахмутському напрямку наші захисники відбили 15 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили  5 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Семенівка, Тоненьке, Первомайське.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Новомихайлівки, Водяного, Урожайного, де окупанти  за підтримки авіації  25 разів намагалися прорвати оборону наших військ.

Під Запоріжжям, на Оріхівському напрямку, ворог 8 разів за підтримки авіації  атакував позиції наших захисників у районі Роботиного.

Примітно, що за тривалий час на Херсонському напрямку ворог упродовж минулої доби наступально-штурмових дій не вів.

Своєю чергою, протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 7 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки і знищила  два  зенітно-ракетні комплекси противника. А підрозділами ракетних військ завдано ураження по артилерійському засобу та двох  засобах протиповітряної оборони противника.

Як повідомлялося, упродовж 20 березня Збройні Сили України знищили майже 750 окупантів, 4 танки, 16 бронемашин, 27 артилерійських систем та РСЗВ, 10 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 47 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися