У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Минулої доби на фронті відбулося понад 180 бойових зіткнень. Найбільше – на Покровському, Лиманському та Торецькому напрямках. Збройні Сили України знищили майже 1280 окупантів, 5 танків, 15 бойових броньованих машин, 17 артилерійських систем і РСЗВ, 59 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 78 автомобілів, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«Російські загарбники завдали 84 авіаційних ударів, застосувавши 129 КАБ. Крім цього, росіяни залучили для ураження 764 дрони-камікадзе та здійснили 4106 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах», — повідомили в Генштабі.
Як розповіли військові, на Харківському напрямку ворог чотири рази атакував у районах Вовчанська, Тихого та в бік Кам’янки.
На Куп’янському напрямку противник провів п’ять штурмів.
На Лиманському напрямку російські загарбники 24 рази атакували позиції українців.
На Сіверському напрямку Сили оборони зупинили чотири наступальні дії загарбників.
На Краматорському напрямку зафіксовано два боєзіткнення в напрямках Предтечиного та Білої Гори.
На Торецькому напрямку росіяни 23 рази атакували позиції Сил оборони.
На Покровському напрямку росіяни 68 разів намагалися прорвати нашу оборону в районах 17 населених пунктів.
На Новопавлівському напрямку українські підрозділи зупинили 18 ворожих штурмів.
На Гуляйпільському напрямку ворог намагався просунутися вперед в районі Привільного.
На Оріхівському напрямку ворог дев’ять разів намагався йти вперед.
На Придніпровському напрямку відбулося боєзіткнення з противником.
На Курському напрямку противник провів 28 штурмів.
Нагадаємо, 24 березня Збройні Сили України знищили майже 1180 окупантів, 5 танків, 18 бойових броньованих машин, 64 артилерійські системи і РСЗВ, 118 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 98 автомобілів, спеціальної техніки й автоцистерн.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.