У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж 21 грудня ситуація на фронті залишалася складною — відбулося понад 250 бойових зіткнень. Збройні Сили України знищили майже 1600 окупантів, 4 танки, 8 бойових броньованих машин, 10 артилерійських системи і РСЗВ, 74 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 31 одиницю автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«Російські загарбники завдали по території України одного ракетного удару, 12 авіаударів, скинувши 29 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження понад 640 дронів-камікадзе та здійснили близько чотирьох тисяч обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах», — повідомили в Генштабі.
На Харківському напрямку противник п’ять разів без успіху штурмував позиції наших підрозділів у районі Вовчанська та Високої Яруги.
На Куп’янському напрямку агресор проводив наступальні дії біля Петропавлівки, Колісниківки, Загризового та Лозової.
На Лиманському напрямку російські загарбники 25 разів атакували позиції Сил оборони поблизу Дружелюбівки, Зеленого Гаю, Новоєгорівки, Макіївки, Тернів, Торського та в напрямку Григорівки.
На Сіверському напрямку наші захисники відбили штурм окупаційних військ поблизу Білогорівки.
На Краматорському напрямку ворог двічі атакував наші позиції біля Часового Яру та в напрямку Ступочок.
На Торецькому напрямку агресор здійснив 15 спроб просунутися вперед на позиції українських підрозділів біля Торецька, Дружби та Дачного.
На Покровському напрямку противник 54 рази атакував у районах Воздвиженки, Миролюбівки, Променя, Лисівки, Нового Труда, Даченського, Шевченка, Вовкового та Нововасилівки.
На Курахівському напрямку ворог здійснив 34 спроби прорвати нашу оборону поблизу населених пунктів Петропавлівка, Шевченко та в районі Курахового.
На Времівському напрямку противник 33 рази атакував наші підрозділи біля Успенівки, Янтарного, Костянтинопольського, Костянтинополя, Розливу, Роздольного, Нового Комара, Новосілки, Великої Новосілки та Сторожевого.
На Придніпровському напрямку війська загарбників двічі безрезультатно намагалися витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій.
У Курській області Сили оборони відбили 28 штурмів загарбників.
«На решті напрямках — без особливих змін», — запевнили в Генеральному штабі ЗСУ.
Нагадаємо, 23 грудня втрати російських загарбників становили 1630 осіб. Також українські воїни знешкодили 9 танків, 30 бойових броньованих машин, 10 артилерійських систем, 44 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 47 автомобілів.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.