У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж минулої доби, 21 вересня, Збройні Сили України знищили майже 480 окупантів, 6 танків, 8 бронемашин, 44 артилерійських систем та РСЗВ, 8 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 21 одиницю автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«Протягом минулої доби відбулося 26 бойових зіткнень. Ворог завдав 59 ракетних та 62 авіаційних удари, здійснив 55 обстрілів із реактивних систем залпового вогню як по позиціях наших військ, так і по 144 населених пунктах», — повідомили в Генеральному штабі ЗСУ
Як розповіли військові, на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника північно-східніше села Григорівка Донецької області.
Також противник намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки, але успіхів не мав.
Сили оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.
На Мар’їнському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі самої Мар’їнки та Красногорівки. Тут упродовж минулої доби окупанти здійснили 12 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.
На Шахтарському напрямку Сили оборони успішно відбили атаку ворога в районі Микільського.
На Запорізькому напрямку атаки противника в районах Малої Токмачки та Роботиного завершилися для загарбників значними втратами як у живій силі, так і техніці. На Мелітопольському напрямку підрозділи ЗСУ продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, виснажують ворога та змушують відходити із займаних позицій.
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала удару по пункту управління, зенітно-ракетному комплексу, 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 – по станціям РЕБ противника. Також наші захисники знищили ворожий ударний БпЛА типу «Shahed-136/131».
Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 9 артилерійських засобів та 2 станції РЕБ противника.
Потрібно зазначити, що у зв’язку із катастрофічними втратами окупантів та з метою комплектування підрозділів повітряно-десантних військах, на території Краснодарського краю російської федерації здійснюються агітаційні заходи в місцях позбавлення волі.
Зокрема, в’язням обіцяють дострокове звільнення з місць позбавлення волі в обмін на контракт із збройними силами росії, термін дії якого до закінчення війни.
Як повідомлялося, упродовж 20 вересня Збройні Сили України знищили майже 490 окупантів, 3 танки, 15 бронемашин, 43 артилерійських системи та РСЗВ, 29 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 42 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.