У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж 3 квітня Збройні Сили України знищили майже 670 окупантів, 9 танків, 18 бронемашин, 30 артилерійських систем та РСЗВ, засіб ППО, 21 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 55 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Протягом минулої доби відбулося 65 бойових зіткнень. Ворог завдав 6 ракетних та 85 авіаційних ударів, здійснив 88 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та понад 140 населених пунктах», — повідомили у Генштабі.
Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку Силами оборони було відбито атаку противника в районі населеного пункту Андріївка Луганської області.
На Лиманському напрямку нашими воїнами припинено 5 атак ворога в районі населеного пункту Терни Донецької області.
Водночас на Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 14 спроб окупантів прорвати нашу оборону в районах Білогорівки Луганської області; Спірного, Андріївки, південнно-східніше Виїмки та Кліщіївки Донецької області.
На Авдіївському напрямку агресор здійснив 15 невдалих спроб поліпшити своє тактичне положення в районах населених пунктів Бердичі, Уманське, Яснобродівка, Первомайське та Невельське Донецької області.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Урожайне, південно-східніше Водяного, де ворог за підтримки авіації 22 рази намагався прорвати оборону наших військ.
Тим часом на Оріхівському напрямку протягом минулої доби ворог наступально-штурмових дій не вів.
На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби ворог здійснив 7 безуспішних атак на позиції наших військ.
Своєю чергою, протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала удари по 14 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та знищила зенітно-ракетний комплекс противника. А підрозділами ракетних військ ураженно 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, артилерійську систему, радіолокаційну станцію, станцію РЕБ, пункт управління БпЛА та важливий військовий об’єкт.
Як повідомлялося, упродовж 2 квітня Збройні Сили України знищили майже 710 окупантів, 11 танків, 18 бронемашин, 32 артилерійські системи та РСЗВ, засіб ППО, 17 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, а також 36 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.