Головна НовиниПід час ремонту мостів завищили ціни на мільйони гривень

Під час ремонту мостів завищили ціни на мільйони гривень

Фото: Поліція Києва / Facebook

Автор kashtan NEWS

У Києві підозру отримав підрядник, який відремонтував мости та автошляхи зі збитками більш ніж на 3,5 мільйона гривень

Викрито схему розкрадання бюджетних коштів. За даними слідства, між комунальним підприємством «Київавтошляхміст» та підрядною організацією було укладено договір про виконання аварійних ремонтних робіт із заміни гідроізоляції на мостах, естакадах, шляхопроводах та транспортних розв’язках міста. Однак підрядник завищив вартість виконаних робіт, безпідставно отримавши на свої рахунки понад 3,5 мільйона гривень, інформує відділ комунікації поліції Києва.

Слідчі повідомили про підозру керівникові  підрядної організації та звернулись до суду з клопотанням щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: КИЯНИ  ПРОПОНУЮТЬ  ВІДКРИТИ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ НА ВСІХ СТОЛИЧНИХ МОСТАХ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися