Головна ВійнаВійна за добу: ворог проявляв високу активність на двох напрямках

Війна за добу: ворог проявляв високу активність на двох напрямках

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Минулої доби на фронті відбулося понад 120 бойових зіткнень. Найбільше –  на Покровському та Торецькому напрямках. Збройні Сили України знищили майже 1060 окупантів, 12 танків, 14 бойових броньованих машин, 65 артилерійських систем і РСЗВ, 100 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 111 автомобілів, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Російські загарбники завдали одного ракетного удару із використанням трьох ракет та 43 авіаційних ударів, застосувавши 54 КАБ. Крім цього, залучили для ураження 755 дронів-камікадзе та здійснили близько 4200 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах», – повідомили в Генштабі.

Як розповіли військові, на Харківському напрямку противник десять разів штурмував позиції наших підрозділів поблизу Вовчанська та в бік Малої Шапківки.

На Куп’янському напрямку ворог здійснив п’ять спроб прорватися поблизу Петропавлівки та Загризового.

На Лиманському напрямку російські загарбники 12 разів  штурмували позиції Сил оборони.

На Сіверському напрямку противник двічі штурмував позиції наших підрозділів у районі населеного пункту Верхньокам’янське.

На Краматорському напрямку агресор п’ять разів атакував у районах Часового Яру, Курдюмівки, Предтечиного та Оріхово-Василівки.

На Торецькому напрямку відбулося 21 боєзіткнення.

На Покровському напрямку противник 29 разів атакував у районах 13 населених пунктів.

На Новопавлівському напрямку українські оборонці відбили шість атак загарбників у районі Костянтинополя.

На Гуляйпільському напрямку противник двічі безуспішно намагався просунутися вперед в напрямку Привільного та Вільного Поля.

На Оріхівському напрямку українські захисники відбили три атаки в районах населених пунктів Щербаки та Степове.

На Придніпровському напрямку ворог тричі безуспішно атакував позиції наших захисників.

На Курщині Сили оборони припинили 21 спробу прориву ворогом  позицій підрозділів ЗСУ.

Нагадаємо,  17 березня втрати російських загарбників становили 1560 осіб. Також українські воїни знешкодили вісім танків, 20 бойових броньованих машин, 42 артилерійські системи, РСЗВ, три засоби ППО, 149 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 107 одиниць автомобільної техніки.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися