Головна ВійнаВійна за добу: знищено десятки артилерійських систем ворога

Війна за добу: знищено десятки артилерійських систем ворога

Фото: Збройні Сили України

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 22 вересня Збройні Сили України знищили майже 1330 окупантів, 16 танків, 30 бойових броньованих машини, 83 артилерійські  системи і РСЗВ, 71 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 80 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Противник завдав один ракетний (2 ракети), 52 авіаційні удари (зокрема, задіяв 71 КАБ) та 625 ударів дронами-камікадзе, здійснив більше 3900 обстрілів позицій наших військ», — повідомили в Генштаб.

Як розповіли військові, на Харківському напрямку російські терористи чотири рази безуспішно штурмували позиції українських підрозділів у  районі Вовчанська.

Водночас 14 разів ворог атакував наші укріплення на Куп’янському напрямку поблизу Петропавлівки, Синьківки, Глушківки, Кругляківки, Лозової та Стельмахівки.

Також 13 атак окупантів відбито на Лиманському напрямку поблизу Макіївки, Невського,  Білогорівки,  Чернещини, Дружелюбівки, Новосадового та Діброви.

На Сіверському напрямку наші війська зупинили 7 спроб противника поліпшити  тактичне положення поблизу Виїмки.

На Краматорському напрямку зупинено сім намагань загарбників просунутися вперед поблизу Калинівки, Кліщіївки, Григорівки та Ступочків.

На Торецькому напрямку окупанти шість разів штурмували в районах Дачного, Торецька, Щербинівки та Неліпівки. Активно діяла ворожа бомбардувальна та штурмова авіація.

Інтенсивно атакує противник українських захисників на Покровському напрямку — підрозділи ЗСУ відбили 27 штурмових і наступальних дій. Найбільша активність російських окупантів зберігається в районах Маринівки та Новоторецька.

На Курахівському напрямку відбулося  11 бойових зіткнень. Війська рф намагалися просунутися в районах населених пунктів Гірник, Цукурине, Желанне Друге, Катеринівка та Костянтинівка.

На Времівському напрямку відбито  атаку ворожих підрозділів у районі Вугледара.

Противник активізувався на Оріхівському напрямку, де  здійснив дві безуспішні атаки неподалік населеного пункту Роботине.

Відбито ворожий штурм і на Придніпровському напрямку.

«На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулося», — запевнили в Генеральному штабі ЗСУ.

Як повідомлялося, втрати російських окупантів 21 вересня становили майже 1500 осіб. Також було знищено 22 танки, 52 бойові броньовані машини, 63 артилерійські системи, дві РСЗВ, 67 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 57 автомобілів та 19 одиниць спеціальної техніки.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися