Головна ВійнаВійна за добу: ЗСУ вгамували ворога на двох напрямках
Упродовж доби українські захисники знищили майже 640 російських окупантів.

Війна за добу: ЗСУ вгамували ворога на двох напрямках

Фото: Генеральний штаб ЗСУ/Facebook

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 19 листопада Збройні Сили України знищили майже 640 окупантів, 4 танки, 2 бронемашини, 5 артилерійських систем та РСЗВ, 9 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 8 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

«Протягом доби 19 листопада відбулось 46 бойових зіткнень. Ворог завдав 1 ракетного та 17 авіаційних ударів, 94 ударів МЛРС по позиціях українських військ та понад населених пунктах», — повідомили у Генштабі.

Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку противник провів штурмові дії у околицях Синьківки, на схід від Петропавлівки та Іванівки, де Сили оборони України відбили 7 атак.

На Лимансьокму напрямку та Запорізькому напрямку вчора противник не проводив жодних наступально-штурмових операцій.

Водночас на Бахмутському напрямку ворог провів 11 штурмових дії на околицях Кліщіївки та Андріївки.

Між тим окупанти продовжують намагатися оточити Авдіївку. Українські воїни відстоюють свою позицію, завдаючи ворогу великих втрат. Наступальні дії противника були безуспішними на схід від Новокалинове, Новобахмутівки, Сєверне та Авдіївки, де Сили оборони України відбили 12 ворожих атак.

Також ворог провів 16 безуспішних штурмових дій на околицях Красногорівки, Мар’їнки та Побєди.

На Шахтарському напрямку окупанти провели безуспішні штурмові дії біля Старомайорського.

У той же час протягом минулої доби ВПС України завдали 2 авіаудари по місцях зосередження військ противника, а українські ракетні війська уразили 2 місця зосередження військ, зброї та військової техніки, а також 3 склади боєприпасів російських загарбників.

Як повідомлялося, протягом 18 листопада на фронті відбулося 71 бойове зіткнення.

Вам також може сподобатися