Головна ВійнаВійна за добу: ЗСУ збільшили кількість знищеної бронетехніки ворога
Зведення Генерального штабу ЗСУ про ситуацію на фронті.

Війна за добу: ЗСУ збільшили кількість знищеної бронетехніки ворога

Фото: 93-тя ОМБр Холодний Яр / Facebook

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 3 січня Збройні Сили України знищили майже 780 окупантів, 12 танків, 21 бронемашину, 30 артилерійських систем та РСЗВ, засіб ППО, 5 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 2 крилаті ракети, а також 38 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Протягом доби 25 листопада відбулося 58 бойових зіткнень. Ворог завдав загалом 7 ракетних, 58 авіаційних ударів і 57 ударів МЛРС по позиціях українських військ та понад 130 населених пунктах», – повідомили в Генштабі.

Під Куп’янському українські захисники відбили 3 ворожі атаки в районі Синьківки та на сході Петропавлівки.

В районі Бахмуту українські війська відбили 4 атаки противника біля Богданівки та Андріївки.

Навколо Авдіївки підрозділи ЗСУ продовжують стримувати ворога, який намагається оточити зруйноване місто. У результаті бойових дій наші воїни відбили 13 атак біля Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, а також 19 атак на околицях Сєверного, Первомайського та Невельського.

Тим часом у районі Мар’їнки Сили оборони України продовжують стримувати ворога на околицях Георгіївки та Новомихайлівки, де було відбито 14 атак.

Водночас на Лиманському та Шахтарському напрямках окупанти вкотре не проводили жодних наступально-штурмових операцій.

Під Запоріжжям українські захисники відбили  ворожу атаку в районі Роботиного. А під Херсоном Сили оборони України продовжують розширювати плацдарм. Попри значні втрати, ворог не відмовляється від свого наміру вибити українські війська з позицій. Зокрема, протягом минулої доби противник здійснив на цьому напрямку 9 невдалих атак.

Тим часом ВПС України протягом 3 січня завдали авіаудари по 12 місцях зосередження військ противника,  українські ракетні війська уразили місце зосередження сил ворога, 3 системи протиповітряної оборони, 3 артилерійські системи, станцію електронної боротьби та 2 командні пости російських загарбників.

Нагадаємо, упродовж 2 січня Збройні Сили України знищили майже 680 окупантів, 7 бронемашин, 15 артилерійських систем та РСЗВ, 3 засоби ППО, 36 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 73 крилаті ракети, а також 40 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Вам також може сподобатися