Головна ВійнаВійна за добу: ЗСУ збільшили кількість знищеної техніки ворога

Війна за добу: ЗСУ збільшили кількість знищеної техніки ворога

Фото: батальйон спеціального призначення «Донбас» НГУ

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 18 вересня Збройні Сили України знищили майже 1130 окупантів, 14 танків, 13 бойових броньованих машини, 24 артилерійські системи і РСЗВ, 63 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 55 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах три ракетні удари із застосуванням п’яти ракет, а також 79 авіаударів, зокрема, скинув 127 КАБ. Крім цього, здійснив понад 4580 обстрілів, з них 154 — із реактивних систем залпового вогню та залучив для ураження більше 1450 дронів-камікадзе», — повідомили в Генштабі.

Як розповіли військові, на Харківському напрямку противник двічі штурмував позиції наших підрозділів у районі Вовчанська та Тихого.

На Куп’янському напрямку ворог проводив наступальні дії біля Синьківки, Кругляківки, Стельмахівки та Піщаного. Українські захисники зупинили всі 15 ворожих атак.

На Лиманському напрямку російські загарбники 18 разів штурмували позиції Сил оборони поблизу Дружелюбівки, Чернещини, Невського, Макіївки, Білогорівки та Новосадового.

На Сіверському напрямку наші захисники відбили чотири наступальні дії окупаційних військ у районах Верхньокам’янського та Івано-Дар’ївки.

На Краматорському напрямку ворог за підтримки авіації чотири рази штурмував наші позиції поблизу Часового Яру, Ступочок та Білої гори.

На Торецькому напрямку відбулося 12 боєзіткнень — росіяни штурмували позиції українських підрозділів біля Торецька, Дачного, Щербинівки та Неліпівки.

На Покровському напрямку противник 39 разів атакував у районах Новоолександрівки, Новоторецька, Гродівки, Новогродівки, Миколаївки, Красного Яру, Воздвиженки, Миролюбівки та Маринівки.

На Курахівському напрямку агресор здійснив 40 спроб прорвати нашу оборону поблизу Желанного Першого, Українська, Цукуриного, Дального, Георгіївки та Костянтинівки.

На Времівському напрямку противник шість разів атакував наші підрозділи біля Катеринівки та Богоявленки.

«На інших напрямках — без особливих змін», — запевнили в Генштабі.

Як повідомлялося, 17 вересня Збройні Сили України знищили майже 1130 окупантів, 6 танків, 3 бойові броньовані машини, 25 артилерійських систем і РСЗВ, 25 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 63 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися