Головна АнонсиВкрадені мільярди, закинуті будівництва: як люди опинилися у заручниках міського забудовника
Мітинг інвесторів "Київміськбуду"

Вкрадені мільярди, закинуті будівництва: як люди опинилися у заручниках міського забудовника

Автор Kashtan News

«Чорна діра для зникнення грошей», як називають «Київміськбуд» ошукані інвестори, вимагає нового підживлення

Столичний будівельний гігант «Київміськбуд» має понад 20 будмайданчиків, роботи на яких призупинені. І, судячи з заяв керівництва, не планує їх відновлювати найближчим часом. Водночас майже 40 тисяч людей опинилися в заручниках компанії, не маючи можливості отримати свого житла.

Середня затримка з введенням в експлуатацію будинків, які зводить «Київміськбуд», – 17 місяців. Затримки із завершенням робіт у ЖК «Mirax» на Татарці та «Кирилівського Гаю» на Лук’янівці сягнули 41 місяця, тобто майже 3,5 роки.

При цьому 80% акції «Київміськбуду» належить громаді Києва. Куди ж поділись гроші компанії та яку участь влада столиці бере у вирішенні проблеми? Дивіться у новому випуску «В тіні каштана» у понеділок, 11 грудня.

Читайте також: Нові схеми аферистів при потуранні міської влади

Вам також може сподобатися