Через відсутність системного догляду водойми засипаються сміттям і висихають
На сайті Київради зареєстровано петицію з вимогою очістити Оріхуватські ставки у Національному природному парку «Голосіївський».
Авторка петиції Карина Задорожна нагадує, що парк є унікальним об’єктом з точки зору світової урбаністики – адже у світі немає аналогів, коли б у місті мільйоннику був національний парк, загальна площа якого становить майже 11 тисяч гектарів.
Одною з найболючіших проблем парку є забруднення Оріхуватських ставків.
«Через відсутність системного догляду та очисних споруд ставки замулюються, засипаються сміттям і висихають. Каскад штучних озер, якщо не проводити очищення, може зникнути через засміченість, оскільки основним джерелом їх наповнення є стокові води, які не проходять ніякої попередньої очистки», – йдеться у петиції.
Читайте також: У Голосіївському парку виявили лісових велетнів