Підприємця змушували платити по 40 тисяч гривень на тиждень за право працювати на маршруті
Столичні правоохоронці повідомили про підозру директорові Комунальної служби перевезень КМДА, яка проводить перевірку пасажирських перевезень у Києві.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець забезпечив безпідставне проведення перевірок одного з перевізників та за їх результатами було складено документи про невідповідність транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень. Таким чином посадовці створювали умови для отримання від підприємця неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні.
В якості «компромісу» перевізнику запропонували щотижня платити по 40 тисяч гривень за право продовжувати працювати на маршруті
У прокуратурі нагадують, що раніше в рамках цього кримінального провадження вже було повідомлено про підозру заступнику начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та керівнику приватного транспортного підприємства.
Читайте також: Повідомили про підозру ексголові КМДА
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.