Головна НовиниВимагав гроші в перевізника: посадовцю КМДА повідомлено про підозру

Вимагав гроші в перевізника: посадовцю КМДА повідомлено про підозру

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

Підприємця змушували платити по 40 тисяч гривень на тиждень за право працювати на маршруті

Столичні правоохоронці повідомили про підозру директорові  Комунальної служби перевезень КМДА, яка проводить перевірку пасажирських перевезень у Києві.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець забезпечив безпідставне проведення перевірок одного з перевізників та за їх результатами було складено документи про невідповідність транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень. Таким чином посадовці створювали умови для отримання від підприємця неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні.

В якості «компромісу» перевізнику запропонували щотижня платити по 40 тисяч гривень за право продовжувати працювати на маршруті

У прокуратурі нагадують, що раніше в рамках цього  кримінального провадження вже було повідомлено про підозру заступнику начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та керівнику приватного транспортного підприємства.

Читайте також: Повідомили про підозру ексголові  КМДА

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися