Представники закладів громадського харчування звернулися з проханням до столичної влади
Представники Національної ресторанної асоціації України звернулася до Ради оборони Києва з проханням розглянути питання про подовження часу роботи кафе та ресторанів до 23:00.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
«Підприємці зазначають, що подовження роботи закладів на одну годину — до 23:00, сприятиме поліпшенню економічної ситуації в місті, створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень від податків, зборів і платежів до бюджетів усіх рівнів», — йдеться у повідомленні.
У мерії пообіцяли, що міська влада розгляне це питання після зустрічі з підприємцями для обговорення всіх його аспектів, а також із урахуванням умов воєнного стану.
Як повідомлялося, в Оболонському районі Києва було зареєстровано три випадки гострих кишкових інфекцій. За результатами бактеріологічного обстеження в отриманих зразках було виділено сальмонелу.