У столиці зростає захворюваність на грип та ГРВІ, у тому числі на коронавірус
З 6 до 12 листопада в Києві зареєстровано сім летальних випадків внаслідок коронавірусної хвороби.
Про це повідомляє ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».
Також за цей період було зареєстровано 912 нових випадків COVID-19, у тому числі 89 – серед дітей до 17 років. 132 людини госпіталізовані, з них 13 осіб перебувають у реанімації та відділенні інтенсивної терапії.
Загалом за минулий тиждень на грип та ГРВІ (включно з COVID-19) захворіло 15 523 киянина. 55,6 відсотка від загальної кількості хворих – діти. 244 хворих було госпіталізовано.
Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 34,1 відсотка.
Читайте також: У Києві зросла захворюваність на кір.