Головна НовиниЗа минулий тиждень від COVID-19 померло семеро киян
У Києві зростає захворюваність на грип, ГРВІ та коронавірус.

За минулий тиждень від COVID-19 померло семеро киян

Фото: kyivcity.gov.ua

Автор kashtan NEWS

У столиці зростає захворюваність на грип та ГРВІ, у тому числі на коронавірус

З 6 до 12 листопада в Києві зареєстровано сім  летальних випадків внаслідок коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

Також за цей період було зареєстровано 912 нових випадків COVID-19, у тому числі 89 – серед дітей до 17 років. 132 людини госпіталізовані, з них 13 осіб перебувають у реанімації та  відділенні інтенсивної терапії.

Загалом за минулий тиждень на грип та ГРВІ (включно з COVID-19) захворіло 15 523 киянина. 55,6 відсотка  від загальної кількості хворих – діти. 244 хворих було госпіталізовано.

Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 34,1 відсотка.

Читайте також: У Києві зросла захворюваність на кір.

Вам також може сподобатися