Головна НовиниЗа перший тиждень епідемічного сезону у Києві зареєстровано майже 10 тисяч хворих

За перший тиждень епідемічного сезону у Києві зареєстровано майже 10 тисяч хворих

Автор kashtan NEWS

Переважна більшість – це діти

2 жовтня розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип і ГРВІ.

Про це повідомляє ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

За перший тиждень сезону в столиці зафіксовано 9 519 випадків грипу та ГРВІ, у тому числі COVID-19.

Серед хворих –  5 786 дітей (62,8% від загальної кількості хворих) та 3 733 дорослих (39,2%). У структурі дитячої захворюваності школярі складають 45,3%.

До медичних закладів Києва минулого тижня було госпіталізовано 109 осіб, із них 25 дітей і 84 дорослих, щеплено проти грипу 820 осіб.

У 387 осіб діагностовано COVID-19: серед них 21 дитина до 17 років і 366 дорослих. Із них госпіталізували 29 хворих, серед яких 7 дітей і 22 дорослих. Четверо дорослих пацієнтів перебувають у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. Двоє дорослих померли від ускладнень СОVID-19.

Наразі рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу у 2,5 рази, показник захворюваності становить 322,4.

Читайте також: За тиждень у Києві сталося 133 надзвичайні ситуації

Фото: Freepik

Вам також може сподобатися