На щастя, загиблих немає
З 2 по 8 жовтня рятувальники ДСНС здійснили 153 виїзди на ліквідацію надзвичайних ситуацій у столиці.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у м. Києві.
Причиною 87 викликів були пожежі, 3 – аварії, 39 разів виїжджали для допомоги населенню та іншим службам. 20 повідомлень виявилися хибними.
За тиждень було врятовано 1 людину. На щастя, загиблих від надзвичайних ситуацій за цей період не зафіксовано.
«Дотримуйтесь правил власної та пожежної безпеки, в разі будь-якої надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101», – закликають рятувальники.
Читайте також: У Дніпровському районі вночі горів дебаркадер