Під час сьогоднішньої масованої ракетної атаки по Україні російські окупанти застосували ракету Х-101, виготовлену вже в четвертому кварталі 2023 року

«Цей факт демонструє, що настільки тривала пауза в масованих ракетних ударах по нашій країні справді була пов’язана саме з тим, що рашисти хотіли накопичити відповідний запас повітряних засобів нападу, необхідний для масштабної кампанії ударів», – пише українське видання Defense Express, яке спеціалізується на виcвітленні військової тематики.
Як зазначають експерти, рашисти приховують усі дані про виготовлення своїх ракет. Наприклад, у січні 2023 року вони застосували специфічний спосіб маскування – просто болгаркою стирали серійні номери.
«Тепер же загарбники пішли значно хитрішим способом і почали наносити на свої ракети такі серійні номери, щоб їх було складно дешифрувати». Очевидно, це робиться для того, «щоб максимально приховувати можливе походження комплектуючих, які використовуються для виробництва крилатих ракет для ударів по Україні».
На думку фахівців, ракета, виготовлена в 4 кварталі 2023 року, аж ніяк не означає, що ракетний арсенал в рф наразі вичерпується.
«Але може демонструвати, що темп поточного виробництва – це буде один із параметрів, який впливатиме на інтервали між можливими наступними ударами рашистів».
Читайте матеріал: У ГЕНШТАБІ РОЗПОВІЛИ, ЧИМ ВОРОГ АТАКУВАВ КИЇВ І СКІЛЬКИ ЦІЛЕЙ ЗБИТО