Головна НовиниЗамість розв’язки на Поштовій площі чиновники збудували ТЦ та п’ять ресторанів

Замість розв’язки на Поштовій площі чиновники збудували ТЦ та п’ять ресторанів

Автор Kashtan News

Збитки  бюджету становлять  понад 73,6 млн гривень

Правоохоронці оголосили підозру екс-директору КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», яке займалося  реконструкцією транспортної розв’язки на Поштовій площі.

Як з’ясувалося, замість реконструкції розв’язки підприємство витратило бюджетні кошти на будівництво торговельного центру та п’яти ресторанів. Внаслідок цього  київському бюджету було завдано збитки на суму понад 73,6 млн гривень.

Колишньому очільнику КП інкримінується ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Стаття передбачає позбавлення волі  строком від двох до п’яти років.

Нагадаємо, протягом останніх місяців київські чиновники стали фігурантами  низки гучних скандалів, пов’язаних із нецільовими розтратами бюджетних коштів – зокрема, з облаштуванням цивільних укриттів за захмарно завищеними цінами та створенням фіктивних підприємств.

Зважаючи на це, в понеділок, 17 липня, очільник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія оголосив регіональним чиновникам «останнє попередження». За словами Арахамії, у разі подальшого розтринькування бюджету Верховна Рада України  обмежить  регіонам право розпоряджатися бюджетними коштами на місцях.

Вам також може сподобатися