Головна Топ«Це останнє попередження», – Давид Арахамія звернувся до чиновників, які розпоряджаються коштами
київ закупівлі барабани

«Це останнє попередження», – Давид Арахамія звернувся до чиновників, які розпоряджаються коштами

Автор Kashtan News

У парламенті обіцяють знайти управу на любителів барабанів та овочерізок

Якщо регіональні чиновники не припинять витрачати державні кошти на непріоритетні  під час війни цілі, Верховна Рада України обмежить використання цих коштів на місцях. Про це заявив у своєму телеграм-каналі очільник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

«Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладання бруківки там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє», – написав він.

За словами Давида Арахамії, у зв’язку з численними скандалами із закупівлями, нині  у Верховній Раді  активно обговорюється обмеження розпорядження державними коштами на місцях.

«Зупиняє нас лише те, що ми знаємо: коли  це зробимо, ви почнете голосно кричати про «напад на децентралізацію», що «влада атакує місцеве самоврядування» та поширювати інші схожі меседжі. Саме тому я вирішив опублікувати цей пост. Вважайте це останнім попередженням», – написав очільник парламентської фракції «Слуга народу», звертаючись до регіональних чиновників.

Нагадаємо, нещодавно одне з комунальних підприємств Києва придбало собі за державний кошт елітну кавомашину.

Також стало відомо, що деяких столичних чиновників будуть судити за недбале облаштування бомбосховищ, а заступника «Київавтодору» взято під домашній арешт за розтрату коштів під час закупівлі дорожнього обладнання.

Вам також може сподобатися