За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі
Поліція скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 59-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві знайомого.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, тіло 38-річного киянина було знайдено два місяці тому неподалік трамвайної станції «Пуща-Водиця 1».
«У ході слідства встановлено, що підозрюваний став свідком конфлікту між своєю співмешканкою та його знайомим. На тлі особистих неприязних відносин і ревнощів чоловік наніс потерпілому удар ножем у груди, від якого той помер на місці», – йдеться в повідомленні.
Поліція затримала нападника неподалік від місця скоєння злочину. Йому було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Санкція статті передбачає до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
До вироку суду обвинувачений перебуватиме під вартою.
Читайте також: Гучні кримінальні історії Лук’янівського СІЗО
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.