Здобич грабіжника за день становила понад 110 тисяч гривень
Київські правоохоронці завершили досудове розслідування стосовно 30-річного одесита, який зривав золоті ланцюжки з перехожих у Подільському районі столиці.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, чоловік навмисно приїздив з Одеси на «полювання».
«Упродовж дня, влітку 2023 року, фігурант на вулицях міста вишукував своїх жертв, переважно літнього віку. Підбігаючи ззаду, зловмисник силоміць зривав із них золоті ланцюжки чи інші прикраси та одразу тікав», – ідеться в повідомленні.
За день жертвами грабіжника стали чоловік та двоє жінок, віком 48, 60 та 76 років. Після серії пограбувань зловмисник утік зі своєю здобиччю зі столиці, однак завдяки злагодженим діям поліцейських був затриманий на в’їзді до Одеси.

«Під час досудового розслідування слідчі зібрали достатньо доказів причетності чоловіка до кількох епізодів грабежу, вчиненого повторно – ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж. Обвинувальний акт скеровано до суду, а підозрюваний перебуває під вартою. Йому загрожує до 10 років ув’язнення», – повідомили в поліції.
Читайте також: Арештовані квартири передаватимуть людям, які внаслідок російської агресії залишилися без житла
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.